
Жіночий в'язаний джемпер з рожевою кишенею Arjen Сірий
1 340 ₴
995 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12917
Жіночий в'язаний джемпер з рожевою кишенею Arjen Сірий
Розмір One size (на укр 44-50).
Тканина – пряжа. Склад тканини 100% акрил.
Заміри: ОГ - 116 см, довжина рукава від найвищої точки плеча 72 см, довжина по спинці 60 см.
Поєднання світло-сірого та ніжно-рожевого відтінків у цьому джемпері надає образам легкість, м'якість та невимушену елегантність. Ідеальний варіант для створення гармонійних та стильних повсякденних луків.
Жіночий в'язаний джемпер може стати як базою для ділового або street style гардероба, так і виразним акцентом в образі. Модель від Arjen привертає увагу оригінальним дизайном із двома накладними кишенями спереду, розташованими один поверх іншого. Одна з кишень виконана з пряжі контрастного кольору, а друга повторює по відтінку та текстурі манжети, створюючи цікавий візуальний ефект.
Джемпер повністю виконаний в'язкою машинною лицьовою гладдю, що забезпечує акуратний зовнішній вигляд і комфорт в носінні. Високі манжети в рубчик добре тримають форму, а кольорова смужка внизу виробу та на рукавах додає динаміки дизайну. Подовжена лінія плечей формує сучасний силует, а кругла горловина доповнена бейкою з подвійної в'язки тон виробу.
Ця модель чудово поєднується з джинсами, брюками чи спідницями, дозволяючи створювати стильні та актуальні образи на кожен день.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arjen |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Джемпер |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 60 см |
| Довжина рукава вироба | 72 см |
| Довжина рукава | Довгий |
| Застібка | Без застібки |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Колір | Сірий |
| Обхват грудей | 116 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/50 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 100% акрил |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип тканини | Акрил |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Довгий |
- Ціна: 995 ₴







