Жіночі сонцезахисні окуляри котячого ока Чорні
Ширина лінз 60 мм, висота 50 мм, довжина завушника 14,5 см.
UV-380.Антивідблиск покриття. Нема поляризації. Фотохромні.
Матеріал лінз – Пластик.
Матеріал оправи - сплав металу + пластик.
Комплектація: лише окуляри. Упаковка: пакет + паперова коробка.
Жіночі сонцезахисні окуляри котяче око G&N - це стильний аксесуар, який доповнить будь-який образ. Вони виглядають елегантно та жіночно завдяки своїй формі та чорному кольору. Оправа виконана з якісного пластику, що забезпечує зручність та легкість у носінні. Лінзи забезпечують високий рівень захисту від ультрафіолетових променів, що дозволяє носити їх у будь-яку погоду та у будь-який час доби.Цей аксесуар стане чудовим вибором для жінок, які люблять бути в центрі уваги та піклуються про свій образ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GNT |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Колір лінз | Чорний |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип лінз за матеріалом | Пластикові |
| Фотохромні | Так |
| Розміри | |
| Висота лінзи | 50 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
| Ширина лінзи | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 380 |
- Ціна: 360 ₴





